Přespolní běh - 2. stupeň
Burza škol ISŠT Cheb - IX.A, IX.B
Projekt 72 hodin
Projekt 72 hodin - 2019
Projekt I děti mají svá práva
Literární Františkovy Lázně - workshopy
Projekt Tonda obal
Adaptační pobyty žáků 6. ročníku
Projekt Den vzniku samostatného státu - 5. ročník; Seznámení s knihovnou - 1. ročník
Ředitelské volno
Ředitelské volno

Úvod > Škola > Nástěnka > Den bezpečnosti

Den bezpečnosti

V pátek 18.11.2016 jsme pro žáky připravili Den bezpečnosti. Žáci procházeli několika stanovišti, seznamovali se s první pomocí, resuscitací, nahlédli do sanity, aby se seznámili s jejím vybavením, besedovali s hasiči, vyzkoušeli si jejich výstroj, dozvěděli se spoustu nových věcí o požárech a jejich likvidaci, také si poslechli přednášku s krátkými filmy o bezpečnosti na železnici. Během dne se seznámili s velitelem Městské police Františkovy Lázně, panem Adlerem, nacvičili si prakticky evakuaci, vyplňovali dopravní testy, interaktivně se seznamovali s vybavením cyklisty, zásadami bezpečnosti pro chodce a učili se dopravní značky. To vše nenásilnou a zábavnou formou. A jak to děti bavilo, posuďte z několika momentek.

Poděkování patří celému pedagogickému sboru, dále hostům,  zástupcům Střední zdravotnické školy Cheb, pí Truhlářové, učitelce odborného výcviku, třem studentům této školy, panu Černému z rychlé záchranné služby Cheb, panu Adlerovi, veliteli MěP FL, panu Štědrému z inspektorátu železnic a panu Maierovi z Esta Cheb, díky nimž se tematický Den bezpečnosti opravdu vydařil .

Děkujeme.