Ředitelské volno
Pedagogové ZŠ Františkovy Lázně podpořili stávku
Pedagogové ZŠ Františkovy Lázně podpořili stávku
Další setkání CKP Učíme se podnikavosti
Národní testování IX.A, IX.B. Setkání se zástupci škol KVK. Tvorba Medailonku podnikatele.
Projekt - Mezinárodní den tolerance. Halový fotbal - okresní kolo.
Divadlo B. Němcové - muzikál ZUŠ /4.-9. ročník/
Setkání vycházejících devátých ročníků s absolventy
Čtvrtletní pedagogická rada. Halový fotbal - krajské kolo
Návštěva knihovny - první ročník
Návštěva Úřadu práce IX.A
Zpívání u stromečku - 16,30 na Národní třídě

Úvod > Škola > Nástěnka > Informace ŠJ pro nové žáky, Přihláška ke stravování

Informace ŠJ pro nové žáky, Přihláška ke stravování

Informace školní jídelny ZŠ Františkovy Lázně

Přihlášení nových žáků a žáků 1. tříd ke stravě: ve dnech 27.8.2019 – 31.8.2019 od  08.00 hod. do 12.00 hod. přímo v kanceláři ŠJ – vyplněním „Přihlášky ke stravování“ a zakoupením čipové karty v hodnotě 34,- Kč nebo čipu v hodnotě 115,- Kč.

Lze též domluvit telefonicky nebo e-mailem.

cena oběda pro 1. -  4. třídu....................27,-

cena oběda pro  5. - 9. třídu....................29,-Kč

cena oběda pro žáky starší 15. let...........31,-Kč

cena svačiny dopolední………………..18,- Kč

Svačiny se připravují v kuchyni ŠJ a vydávají se ve cvičné kuchyňce v prostorách ZŠ. Svačina je žákům vydávána na základě čipu nebo čipové karty.

Způsob platby v přihlášce – prosíme zakroužkovat.

1. svolením k inkasu z účtu – doporučujeme tento způsob úhrady, vzhledem k tomu, že rodičům odpadá starost každý měsíc včas vyzvednout a uhradit složenku (+ platit poštovné). Je tak zaručeno, že bude žák automaticky přihlášený ke stravě na další měsíc a bude mu na čipovou kartu nebo čip vydán oběd (svačina). Inkaso stravného bude prováděno cca k 15. dni v měsíci se splatností cca 18.-20. dne v měsíci.

2. úhrada složenkou -pouze v případě, že nemáte účet (platba nejpozději do 25.dne v měsíci ).

Žák obdrží informační lístek s platebními údaji o stravném ve třídě. Rodič uhradí platbu převodem nebo vyplní na poště složenku podle platebních údajů.

zaplacené obědy v době nemoci žáka je nutné odhlásit (podrobné informace ve vnitřním řádu ŠJ), neodhlášené obědy propadají dle zák. č. 561/2005 Sb.,

do stravovací kategorie jsou žáci zařazeni podle data narození dle vyhl. č. 107/2005 ,

objednávky, kontrola a výdej stravy se provádí použitím čipových karet v hodnotě 30,- Kč nebo čipu v hodnotě 115,- Kč

při ztrátě čipové karty nebo čipu si musí žák zakoupit novou, nový

při zapomenutí čipové karty nebo čipu si žák vytiskne na objednávacím boxu v jídelně „náhradní stravenku“, kdy je mu účtován poplatek ve výši 2,- Kč a bude mu započítán ke stravnému v následujícím měsíci.

bez čipové karty, čipu nebo náhradní stravenky, nebude oběd vydán

číslo účtu ZŠ - ŠJ :    010006-0029531331/0100 – pro platbu složenkou nebo příkazem

číslo běžného účtu pro svolení k inkasu:   0100006231/0800

Odhlášky a objednávání stravy

Odhlášení stravy se provádí do 14.00 hod. den předem telefonicky, sms, e-mailem nebo na stránkách  www.strava.cz.

Výběr stravy se provádí minimálně 2 dny dopředu na www.strava.cz nebo přímo v jídelně na objednávacím boxu.

Veškeré informace sdělím v kanceláři ŠJ, na mob. 733 677 261 nebo e-mail jidelna@zsfrlazne.cz

prihlaska.pdf