Informace k znovuotevření školy
Obrázky pro lidi v první linii

Úvod > Škola > Nástěnka > Recitační soutěž

Recitační soutěž

26.2.2019

V úterý 26. února proběhlo školní kolo recitační soutěže, do kterého se letos přihlásilo 44 žáků. Těžkého úkolu vybrat v každé kategorii trojici nejlepších se ujala porota ve složení Mgr. A. Komárková, Mgr. M. Kocourková, Mgr. S. Lešková a Mgr. A. Skalová. A jak rozhodly?

V I. kategorii (žáci 1. tříd) se na 1. místě umístila Petra Olivová, na 2. místě Alice Seidlová a na místě třetím Matyas Bečvář.

Ve II. kategorii (žáci 2. a 3. tříd) se na 1. místě umístila Anděla Antošová, na 2. místě Adéla Bortlíková a na 3. místě Matyáš Koudelka.

Ve III. kategorii (žáci 4. a 5. tříd) se na 1. místě umístila Laura Dudová, na 2. místě Pavlína Štroblová a na 3. místě Ester Farkašová.

Ve IV. kategorii (žáci 2. stupně) se na 1. místě umístila Eliška Švrčková, na 2. místě Natálie Lešková a o 3. místo se podělily Lucie Horáková a Eliška Sandnerová.

Všichni účastníci byli za svůj výkon odměněni potleskem, drobnými sladkostmi, zápisníky a ti nejlepší knihami.

Poděkování patří v neposlední řadě učitelkám 1. stupně a Českého jazyka za přípravu dětí do soutěže, porotě, paním učitelkám, které zajišťovaly příchod a odchod dětí z družiny, a všem soutěžícím za příjemné odpoledne ve společnosti veselých a vtipných veršů.

1.jpg  2.jpg  3.jpg  4.jpg