Kalendar akci

P Ú S Č P S N
28 29
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
30
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
31
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
1
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
2
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
3
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
4
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
Výuka dle nařízení vlády pro 3.-9.ročník
5
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
Výuka dle nařízení vlády pro 3.-9.ročník
6
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
Výuka dle nařízení vlády pro 3.-9.ročník
7
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
Výuka dle nařízení vlády pro 3.-9.ročník
8
Rozpis organizace výuky pro 1.stupeň od  4.1. do 8.1.2021
Výuka dle nařízení vlády pro 3.-9.ročník
9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Nástěnka > Recitační soutěž 2020

Recitační soutěž 2020



Datum konání:
17.2.2020

V pondělí 17. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Porota po nelehkém rozhodování rozhodla o vítězích takto:

kategorie 1. tříd: 1. Justýna Hejduková (1.A)

                           2. Hana Motlová (1.A)

                           3. Vít Šimeček (1.C)

kategorie 2. tříd: 1. Karolína Plechatá (2.B)

                           2. Veronika Vernerová (2.C)

                           3. Ilona Holubová ( 2.B)

kategorie 3. tříd: 1.Eliška Čeganová (3.B)

                           2. Sylva Němečková (3.A)

                           3. Jolana Uhrinová (3.B)

kategorie 4. tříd: 1. Matyáš Koudelka (4.C)

                           2. Josef Heyduk (4.A)

                           3. Jiří Chromec (4.A)

kategorie 5. tříd: 1. Sofia Lehotská (5.C)

                           2. Laura Dudová (5.A)

                           3. Amálie Strachotová (5.C)

                           Zvláštní cenu za originální báseň a projev porota udělila Natálii Fišerové z 5.C

kategorie 2. stupeň: 1.Jana Cetkovská (6.A)

                                 2. Valérie Vrbová (6.C)

                                 3. Pavlína Štroblová (6.A)

                                 Zvláštní cenu za výrazný přednes prózy porota udělila Nikole Michálkové z 8.B.

Děkujeme soutěžícím za hezké kulturní odpoledne a učitelům i rodičům za přípravu na soutěž.

6.jpg 5.jpg 4.jpg  2 (2).jpg  1.jpg  3.jpg 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů