Kalendar akci

P Ú S Č P S N
30
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
31
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
1
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
2
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
3
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
4
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
5
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
6
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
7
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
8
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
9
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
10
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
11
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
12
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
13
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
14
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
15
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
16
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
17
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
18
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
19
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
20
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
21
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
22
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
23
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
24
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
25
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
26
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
27
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
28
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
29
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd
30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Nástěnka > Recitační soutěž 2020

Recitační soutěž 2020



Datum konání:
17.2.2020

V pondělí 17. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Porota po nelehkém rozhodování rozhodla o vítězích takto:

kategorie 1. tříd: 1. Justýna Hejduková (1.A)

                           2. Hana Motlová (1.A)

                           3. Vít Šimeček (1.C)

kategorie 2. tříd: 1. Karolína Plechatá (2.B)

                           2. Veronika Vernerová (2.C)

                           3. Ilona Holubová ( 2.B)

kategorie 3. tříd: 1.Eliška Čeganová (3.B)

                           2. Sylva Němečková (3.A)

                           3. Jolana Uhrinová (3.B)

kategorie 4. tříd: 1. Matyáš Koudelka (4.C)

                           2. Josef Heyduk (4.A)

                           3. Jiří Chromec (4.A)

kategorie 5. tříd: 1. Sofia Lehotská (5.C)

                           2. Laura Dudová (5.A)

                           3. Amálie Strachotová (5.C)

                           Zvláštní cenu za originální báseň a projev porota udělila Natálii Fišerové z 5.C

kategorie 2. stupeň: 1.Jana Cetkovská (6.A)

                                 2. Valérie Vrbová (6.C)

                                 3. Pavlína Štroblová (6.A)

                                 Zvláštní cenu za výrazný přednes prózy porota udělila Nikole Michálkové z 8.B.

Děkujeme soutěžícím za hezké kulturní odpoledne a učitelům i rodičům za přípravu na soutěž.

6.jpg 5.jpg 4.jpg  2 (2).jpg  1.jpg  3.jpg 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů